Jeśli jesteś jedną z osób, która walczy z negatywnymi skutkami nadmiaru światła niebieskiego, to dobrze trafiłeś! W naszym artykule porównujemy nasze dwie linie okularów blokujących światło niebieskie - Day i Orange. Dostarczymy Ci wszystkich niezbędnych informacji, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję dla Twojego zdrowia wzroku i komfortu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Okulary NoBlue w wersji DAY

Okulary blokujące światło niebieskie NoBlue w wersji DAY to doskonałe rozwiązanie dla osób, które spędzają dużo czasu przed ekranami komputerów, telefonów czy przebywają w mocno oświetlonych miejscach. Światło niebieskie emitowane przez te urządzenia może powodować zmęczenie oczu, bóle głowy i problemy z zasypianiem. Okulary blokujące światło niebieskie dzienne pomagają w tym, blokując 40% tego światła, a ich szkła są niemal przeźroczyste. 

Odczuwalne korzyści:

-Bardziej wypoczęte oczy

-Mniej suche oczy

-Lepsza koncentracja

-Bardziej zrelaksowane ciało i poprawa nastroju

-Spowolnienie trwałych zmian w oczach jakie powoduje światło niebieskie.

Okulary NoBlue w wersji ORANGE

Okulary NoBlue w wersji ORANGE to rozwiązanie dla osób oglądających  seriale, grających w gry czy po prostu lubiących przeglądać social media w godzinach wieczornych przed snem. Pomagają  zachować naturalne rytmy dobowe, a także zwiększają szanse na zdrowy sen.

Blokują minimum 99% światła niebieskiego, co sprawia, że organizm może produkować melatoninę (odpowiedzialną za senność i regenerację) w odpowiedniej ilości i czasie. 

 Dzięki temu nie mamy żadnych problemów z zasypianiem, a rano wstajemy zrelaksowani i wypoczęci.

Warto zaznaczyć, że okulary blokujące światło niebieskie wieczorne nie są zalecane do noszenia w dzień, ponieważ ograniczają dostęp światła, co może być uciążliwe w codziennych czynnościach. Dlatego też, warto mieć w swojej garderobie zarówno wieczorne, jak i dzienne modele okularów.

Odczuwalne korzyści:

-Łatwiejsze i głębsze zasypianie

-Większa energia następnego dnia

-Lepsza koncentracja

-Bardziej zrelaksowane ciało i poprawa nastroju

-Wypoczęte, mniej suche oczy

-Spowolnienie trwałych zmian w oczach jakie powoduje światło niebieskie.

Co da Ci korzystanie z filtrów i okularów?

Wprowadzając te niewielkie zmiany dłużej będziesz cieszył się zdrowym i wyraźnym wzrokiem.

To nasz najcenniejszy zmysł!

Lepszy sen pozwoli Ci lepiej się regenerować, a co za tym zyskasz lepszą koncentrację i więcej energii w ciągu dnia.

Produkt dodany do ulubionych